Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sprenger Bow balance Vagy...

Sprenger Bow balance Vagy Sprenger flexcite a jobb?

Figyelt kérdés
A bb jobban hajlik nem csúszik ki mindig a lábam a kengyelből de feszes a bokám és egy kicsit fáj ha csak ennyi a problémám szerintetek melyik a jobb nekem így ennyiből mert csak ennyi a problémám

#fájdalom #kengyel #Flexcite #Bow balance
2021. jan. 29. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Kolbászba mindegy,lehet vegyesen is vagy ahogy jól esik.Csak minőségi legyen az őrölt paprika! 😘😙
2021. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hello, én nem értek ezekhez, de szerintem próbálj intuícióval ráhangolódni.
2021. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*még azt is el tudom képzelni,hogy másnak más a jobb,másnak másik válik be jobban;tehát próbálj szerintem akkor érzésből dönteni, ha végiggondolva ugyanolyan jónak tűnik; akkor tudsz érzésre hagyatkozni. [és tényleg bocsi, én nem értek hozzá, csak ha már a legelső válaszoló (tegnap 09:24) a kolbászokról írt, akkor szerintem ennek több hasznát veszed.
2021. jan. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!