Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gripes lovagló nadrágokról...

Gripes lovagló nadrágokról vélemény? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most tervezek beruházni egy komolyabb lovaglónadrágra, de tanácstalan vagyok, mert minden fajtáról hallottam hideget meleget. Eddig térdnél bőröset használtam, több márkát is, de egyik sem vált be, egyáltalán nem tapadt jobban a lábam a nyereghez, mint például egy sima cicanadrágban. Most gripeset, esetleg szilikonosat szeretnék, de nem tudom melyik a jobb, illetve hogy térdnél, vagy teli szilikonosat/gripeset válasszak. Ugrólovas vagyok, ha számít valamit. Akinek van tapasztalata valamelyikkel kérlek ossza meg velem.

Előre is köszönöm!


2021. febr. 9. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Decathlonos ,, Női lovaglónadrág 580 light fullgrip, kék, türkizkék"-et ajánlom. De nagyon!!
2021. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!