Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Bábolnai Nemzeti Ménesbirtok...

A Bábolnai Nemzeti Ménesbirtokról lehet választási korban lévő angol telivér csikót venni, vagy csak másfél éves yearlinget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy csak másfél évest lehet venni, vagy választási (5-7 hónapos) csikót is lehet venni? Az eladó lovaik között csak idősebb lovat találtam.


Aki tudja, annak a válaszát előre is köszönöm!


2021. febr. 10. 08:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleírni, hogy milyen árkategóriába tartoznak a csikók?
2021. febr. 10. 08:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ritkán adnak el fiatal csikókat, még az 1-2 évesek is csodák, ha vannak. Általában 5-6 éveseket adnak, eredményesen. Már ezek is baromi drágák. Szerintem van az a pénz, amiért meg lehet velük beszélni a dolgot, de kancára ne is számíts, mert szinte csak herélteket adnak.
2021. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

(06 34) 569 204

Megmondják.

2021. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha olcsót akarsz, várd meg míg kikerülnek a versenyzésből, akkor át lehet őket venni és lovagolni fillérekért. Ha versenyeztetni akarod, rossz helyen kérdezgetsz, ott a telefonszám.
2021. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!