Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tanácsoltok első lóval...

Mit tanácsoltok első lóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mire kell a ló? Fogathajtás, angol, western, stb szakágak, hobby, liberty..??? Nem írtál semmi információt.

Amennyiben lovaglásra vennéd:



Attól függ, hogy milyen szinten vagy. Ha akkor veszel lovat, amikor már stabil vagy 3 jármódban, voltál versenyeken, sokféle lovon megmaradsz, stb. Akkor érdemes lovat venni egyáltalán, ez az alap.

Ezen a szinten pedig mindenféleképpen tapasztalt, jól betanított tanítólovat javaslok, 13-14 éves lovaktól a 19 évesekig átlagban, de van olyan ló amit már 16 évesen nyugdíjazni kéne, és olyan is ami 24 évesen is olyan makk egészséges mint egy 12 éves. Persze az utóbbi ritka eset. És rengeteg olyan ló van, aki hiába 16-17 éves, nincs rendesen belovagolva (ilyenből rengeteg van).

Bértartásban érdemes tartani, mivel első ló is nincs benne tapasztalatod. Kell egy szakavatott edző, aki segít a ló kiválasztásában és a mindennapi munkában, és ha kell, rá is ül a lovadra.

2021. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Fontos a lókolbásznál a precíz fűszerezés és a füstölés.Ezekre figyelj oda.Második lónál már tudni fogod.Ha van kérdésed írj priviben.Szivesen
2021. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első köszönöm, igen, hobbilóra gondoltam, utolsó inkább nem fűzök hozzá semmit...nem tudom miért kell ilyeneket írogatni, nyilván nem erre gondoltam amire te...
2021. febr. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!