Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szeret engem, ha többiek...

Miért szeret engem, ha többieket utálja?

Figyelt kérdés

Van egy ló a lovardában, 11 éves kanca. Sok csikója született az előző helyén, verték és mikor két éve ide került rettentő agresszív volt. Gyakorlatilag még most is az, múltkor egy kislány elsétált a boxa előtt és elkapta a kapucináját és hát rendesen megtépkedte és csinált több ilyet is.

Nem is tudom miért de fél éve rájöttem, hogy engem amúgy sose próbált meg elzavarni vagy sunyítani se szokott, edzőmmel "leteszteltük" és simán meg is pucoltam, vezettem, utána egy ideig foglalkozgattam vele és mostanában már lovagolom is. (Edzőmön és a lovarda tulaján kívül csak én ülök rajta, más aki lovagolni jár nem.)

Ma is voltam kint és kicsit tudatosult bennem milyen brutálisan megbízok benne, úgy hogy alapjáraton még mindig ugyanolyan félős és agresszív, de én pálca meg minden segítség nélkül lovagolok rajta szőrén... nem értem tényleg mi az amit szeret bennem vagy mit csinálhattam 'jól'. Más tapasztaltabb lovast is próbáltak utánam ráültetni de csak meg akarta harapni, elég egyértelműen nem akarta hogy a közelébe se menjen.


2021. febr. 19. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Lehet a te megjelenésed/személyiséged emlékezteti legkevésbé a régi helyére és gazdáira. Vagy lehet, hogy valamit tényleg jobban csinálsz, mint a többiek. Ezt így látatlanban nem lehet megmondani, meg a ló fejébe se látunk bele.

Egyébként vannak egygazdás lovak. Egyetlen egy embert fogadnak el, a többivel meg általában agresszívak.

2021. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%

Te vagy A Kiválasztott. Egy fantasztikus, mágikus aura vesz körbe, ami miatt kialakult köztetek egy mennyekben köttetett kapcsolat, és mostantól csak téged ismer el egyedüli gazdájának, bizalmasának és lovasának. Hiába másé a ló, most már lélekben csak a tiéd. Egyedül csak te vagy képes megzabolászni ezt a vad lelket.


Egyébként mit akarsz hallani? Kidicsekedted magad, mi meg nem fogjuk tudni elmondani neked, miért szeret annyira, már a fent leírtakon kívül.

2021. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!