Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovak ihatnak ilyet?

A lovak ihatnak ilyet?

Figyelt kérdés

Ihatnak alkoholt? Pl sört?

És szénsavas vagy cukros italokat?

Hallottam, hogy valamilyen szinten még egészséges is lehet nekik, ez tényleg így van?



2021. febr. 23. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy. Hol olvastad?

És amilyen finnyás némelyik - jó értelemben -, talán meg sem innák. Próbálj eléjük poshadt vizet tenni, és meglátod

2021. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ezt hol olvastad?

Egy olyan állatnál aki még a többnapos állott vizet se issza már neg, vagy a rossz minőségű kútvizet, majd pont alkeszkodni fog?

2021. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


itt hallottam róla, meg instagramon

2021. febr. 23. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Sort ihatnak, az ugyanis komlo ol van, regen is adtak nekik, hogy jobban birjak a terhelest. Heti 1-2x semmi bajuk nem lesz tole, nemelyik szereti is.

Cukros uditoitalt viszont ne adj nekik. Se neked sem nekik nwm egeszseges

2021. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
A lovak szeretik a sört...már ha kapnak.
2021. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy kell elképzelni a lovak sörözését? :-)
2021. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szajan keresztul a gyomraba juttatja kedves utolso, ugy ;)
2021. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nalunk 2 ló is van itthon. Én simán el tudom képzelni, hogy szeretik,sőt az enyém biztos vagyok benne, hogy meg is inna. Mindenbe belekostol es jót nyammog rajta. Csikó, thát ezérthető is. Xd Ráadásul, ha még ugye a sör abrakfélékből is van abszolút elképzelhető. Ezzel szemben, viszont a keserű ízt nem szokták szeretni, így csak a saját pocakosomrol tudom ezt elmondani. Viszont nem próbálnám ki, mert a szénsav viszon árt a bélrendszerüknek, nem tudnak böfögbi és felfúvodnak.
2021. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!