Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok, ezt hagyjátok a lónak?

Lovasok, ezt hagyjátok a lónak?

Figyelt kérdés
Ha pl a ló amikor odamegyek hozzá csak úgy, vagy épp ápolás közben megsimogatom a fejét vagy megszagolja a kezemet, akkor elkezdi nyaldosni. (xd) Semmi durvát, rosszat nem csinál, csak így random, tök nyugodtan elkezdi ezt csinálni. Nem is tudom már miért csinálja ezt.. szerintetek? Ez rossz szokás? Ti ezt hagyjátok neki?

2021. febr. 26. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy só hiánya van és érzi a sót a bőrödön és azt próbálja lenyalogatni.

De lehet csak megszokás nála, ha nem harap, akkor nyugodtan lehet hagyni, lehet csak kedveskedni próbál.

2021. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hagyom neki.
2021. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Én nem hagyom neki, ne nyalogasson mert össze ken.


Nem vagyok cukorból, de busszal utazom és hát nem szeretnék tökig sáros lenni, mert sokszor úgy néz ki a szája mintha a sarat túrta volna vele.

2021. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom ez náluk a bizalom, gondoskodás jele. Emiatt én nem tiltom, a gyerekemet se pofozom fel, ha megpróbál megölelni. Ha nagyon koszos a ló és “ünneplős” ruhában vagyok, akkor arrébbmegyek és kész.

Az is igaz, hogy a só miatt is csinálhatja. Bár ez inkább nyáron jellemző, ha izzadsz. Meg nekem a ruhámat is szokták nyalogatni, az meg ugyebár nem sós.

2021. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én engedem a lónak
2021. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!