Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szügyelőt ajánlotok?

Milyen szügyelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jó minőségű szügyelőt szeretnék venni, nektek márka ill. milyen fajta (5pontos stb) vált be? Illetve szerintetek fontos, hogy vegyek hozzá martingál villát is?

2021. márc. 1. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Mire szeretnéd a szügyelőt használni?
2021. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A martingálnak külön szerepe van. Csak akkor kell, ha szükséged van rá/igényli a ló, amúgy felesleges.

Kentaur szügyelőket sokan szeretik.

2021. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Díjugratásra szeretném használni, ott van a hashtagek között😊ugrás előtt fel szokta picit emelni a fejét, ezért szeretnék venni. Köszi a válaszokat!😊
2021. márc. 2. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Ugrás előtt elvárás hogy emelje is fel a fejét. Ha lent marad a feje nagyobb ugrásnál keresztül is estek az ugráson.


De ha nagyon kifeszül akkor mindenképp kell a martingál villa, hisz a szügyelő önmagában nem való arra, hogy lent legyen a ló feje.

2021. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

A Decathlonos szügyelők jó áron vannak és strapabíróak.

A Kentaur szerintem borzasztóan túl van árazva.

2021. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt kérte a kérdező,hogy a nagy trénerek tanácsokat osztogassanak☺️

Kentaur nem rossz minőségben,egyébként az antares meg az Equiline meg ami jo,csak azok drágábbak,otthonra nem annyira érik meg.

2021. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Kentaur tényleg elég drága, de akinek volt már hozzá szerencséje úgyis tudja, hogy nagyon jó minőségűek. Ennek ellenére nekem sincs rá pénzem, de barátnőm által ismerem őket. Nekem egy egyszerű HKM szügyelős martingálom van. Az is volt vagy 18 ezer Ft. Én szeretem, a célt megszolgálja, strapabíró.
2021. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 2 equiline amik eleg jok meg jo borbol is van, van egy KenTaur-om ami szinten nagyon jo sot meg nagyon gyorsan is lehet feltenni meg levenni mert mindenhol csattos, van egy PS of Swedenem is amit nagyon szeretlek mert anatomiai meg egy antares ami a kedvencem. Az anatares annyira puha borbol van hogy olyan mintha szivacs lenne.

En ezeket ajanlom.

2021. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*vannak
2021. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!