Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovakra jelző tábla?

Lovakra jelző tábla?

Figyelt kérdés
Egy elég szokatlan kérdéssel fordulok hozzátok. A lovaim pányvázva legelnek. Hiába van kint a magán terület belépni tilos tábla nagyon sokszor fordul elő,hogy oda mennek a lovaimhoz simogatni.. Viszont az a gond, hogy az egyik egy gazdás és nem egyszer fordult már elő, hogy megrugott illetve megharapott valakit mert simogatni szerették volna. Azon gondolkodtam, hogy hogyan tudnám felhívni az emberek figyelmét arra, hogy ne menjenek a lóhoz mert nem biztonságos!? Tábla van kint már, hogy magánterület illetve már ki írtam, hogy harapós ló de semmit sem ér...
2021. márc. 2. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kiírod, hogy kamerával megfigyelt terület és feljelentést von maga után a lovak “zaklatása”? Nem tudom mi mást lehetne. A harapós ló tábla be szokott pedig válni.

Esetleg telepíts villanypásztort. Attól félni szoktak az emberek és a lónak is kényelmesebb úgy legelni.

2021. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Még egy tábla, Vigyázat! Rúgós ló, megközelítése veszélyes! alá kisbetűvel: én szóltam


Amúgy szerintem is célszerű lenne villanypásztorral körbekeríteni, még ha nincs is benne áram és ha szükséges azon belül pányvázni, akkor talán nem mászkálnak be. Arra figyelj, hogy legyen elérhető vize és árnyék, mert pár önjelölt állatvédő kukacoskodhat.

A villanypásztort viszonylag könnyű költöztetni.

2021. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!