Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovardák Jász-Nagykun-Szoln...

Jó lovardák Jász-Nagykun-Szolnokon?

Figyelt kérdés
Jó lovardát keresek Jász-Nagykun-Szolnok megyében de interneten/facebookon/google mapsen nem igazán találok lovardát, még itt gyakorin is néztem, de azokat elég régen írták és nem vagyok benne biztos, hogy még mindig működnek😅(amúgy igen, tudom,hogy most nemtudok menni, de majd ha vége lesz a karanténnak akkor mennék)

2021. márc. 7. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban melyik? Pl. Jászárokszállás: Stella Lovas iskola
2021. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább Szolnok közelében keresek, szóval pont a másik "oldalon", de azért köszönöm hogy válaszoltál :D
2021. márc. 8. 05:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen szinten lovagolsz? Mik a céljaid? Őszintén szerintem erre nincsenek olyan nagyon szuper lovardák ahol pl verseny szintre is el tudnál jutni saját ló nélkül. Szolnokon a Milléri Lovastanya ami az egyetlen normális minőségű. Jászalsószentgyörgyön is van egy viszonylag igényes hely. Esetleg Törökszentmiklós Zenit Lovarda. De Cegléden is tudok egy jó helyet. Ha gondolod írj rám privátba, mivel a legtöbb helyet/ vezetőt ismerem így szerintem tudnék segíteni neked.
2021. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először csak lovagolni szeretnék megtanulni, ha pedig jól megy, szeretem stb. akkor eltudunk menni messzebbi lovardába is, ahol eltudnak vinni versenyekre is.Szóval nem, még nem kell olyan nagyon szipi szupi lovarda csak ne legyenek bunkók és tanítsanak rendesen(ami amúgy szerintem alap)
2021. márc. 8. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Jászalsószentgyörgy mindenképp!


A szolnoki lovardákról inkább nem nyilatkozok, az a legkisebb probléma velük, hogy nem igazán van szabad hely új lovasnak...

2021. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3- as vagyok! Ahhoz amire te keresel szerintem bármelyik lovarda megfelelhet akkor. Törökszentmiklóson a Zenit lovardába nincs fedeles, talán az ami egy kicsit hátrányos a téli időszakban. A többi helyet szerintem nézd meg, válaszd azt ami a legjobban bejön. De privátban akár tudok bővebben mesélni, ide nem szeretnek infókat kiírni róluk.
2021. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként a Törökszentmiklósi nincs messze tőlünk és az elég szimpi(megnéztem a facebook oldalát) de, majd mindenképp megnézzük a többit is.Viszont a Jászalsószentgyörgyi nagyon messze van, de azért köszönöm, hogy valaszoltál!

2021. márc. 11. 08:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen volt Kenderesen is lovarda, nem tudom az üzemel-e még, az is jó kis hely, jó lovakkal.
2021. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!