Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha rendesen elore van lovagolv...

Ha rendesen elore van lovagolva egy lo, akkor miert fel a lovas kezetol?

Figyelt kérdés

Tudom hulyen fogalmaztam de a lenyeg h ertheto😂(szerintem)

Eleg kezdo kerdes ezert nem az eddzomet kerdezem😂



2021. márc. 8. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdő kérdés egyáltalán. Ettől függetlenül az edződtől kéne kérdezni. Valószínűleg azért, mert nincs eléggé hozzászokva a csizmához a ló.

(Tiéd a 3 éves ló, én voltam ott az első válaszoló)

2021. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj bocsi, egyes vagyok. nem a 3 éves, hanem ez a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__11008256-jo-e..

2021. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de ezt miért szégyelled megkérdezni? Fizetsz az edzőnek, azért, hogy ha kérdésed vagy problémád van segítsen megoldani. Soha ne szégyellj semmit megkérdezni az edződtől, tűnjön akármekkora butaságnak is. Ráadásul neked konkrét problémád van, amit mi látatlanba nem tudunk megoldani, akkor se, ha mi is edzők vagyunk. Látni kell a lovat, hogyan lovagolod, ki kéne próbálni és utána lehet mondani rá bármit is. Az eü problémán át a lovashibáig lehet bármi a gond, és akármilyen részletesen írod le, se lehetséges így érdemi segítséget vagy tanácsot adni.

Most mondhatnám azt, hogy vedd elő a Lovaskadémia sorozat Elrontott ló utóidomítása című részét és keresd ki a problémád, de az is csak általánosságokat ír. Tehát konkrét megoldást, választ nem fogsz kapni, ehhez személyes segítség kell.

2021. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem meg van az elrontott li utoidomitasa es azert kerdeztem itt, mert abban nem talaltam a valaszt sajnos
2021. márc. 8. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

hát igazuk van az előttem szólóknak egy hozzáértőt kérdezz, helyszínen.

Alap logikával meg azért fél mert rossz emléke van, fájdalma volt, túl erős/sok volt neki a kéz. vagy akár egyszer/párszor véletlen belerántás pl. Fogát azért mindenképp érdemes ellenőrzi. De amúgy sok türelem és jó kéz segíthet.

2021. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg futószáron. Szépen hevederrel először egy laza lekötéssel kezdj, ha szépen keresi a támaszkodást, működik, akkor kezdd el rövidíteni a kikötőket, elvileg ott is szépen kell támaszkodnia, hiszen az fix, de használhatsz csúszószárat is, ahogy menne a segédszár, de nem a kézbe kerül, hanem a nyereghez rögzíted. Ha fog vagy szájbaja van, akkor azt már itt is mutatnia kell. Viszont ha szépen támaszkodik, nem bújik szár mögé, se fölé nem akar kerülni, akkor lehet a te kezedben van a hiba. Ahogy írták lehet rossz emlék is, vagy csak szimpla berögzült hiszti. Helyben, szakemberrel javítandó. Egyáltalán biztos, hogy megfelelően van előre hajtva?
2021. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!