Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy srác álandóan nekem tesz...

Egy srác álandóan nekem tesz fel lovas kèrdèseket ès most egy olyan kèrdèssel állt elő hogy mit ajánlok arra hogy nem tud elindítani egy lovat ügetèsbe?Termèszetesen rajta kívül mindenki másnak teljesen jól megy a paci.

Figyelt kérdés
Vèlemènyem szerint mèg nem elèg fejlett ehez a lóhoz ezèrt viselkedig vele így a paci. Nektek mi a vèlemènyetek ?

#lovaglás #Lovaskèrdès #Nemmegyaló
2021. márc. 9. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Az a véleményem, hogy ha nem tudsz neki úgy válaszolni, ahogy kéne, akkor ne osztogass önként válaszokat. Mondd meg neki, hogy ne tőled kérdezzen, mert ehhez te sem vagy elég képzett :/

Nem szépítem.

2021. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ha ügetésbe se tudja ekindítani, amikor másoknak megy...

Azt tanácsold Neki, hogy tanuljon sokat másoktól, vagy az edzőjétől

2021. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszod. Másodszor pedig már megmondtam neki hogy szerintem nem elèg jó a tudása a lóhoz, de hogy nem tudok mást mondani rá.
2021. márc. 9. 20:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Második, ugyan ezt mondtam neki, de mint kiderült nincs edzője ès lovásznak tanul 3 ève, de a társai csak azt mondják neki hogy ő ehez nem elèg jó ès hogy semmit nem tud ezèrt nem is segítenek neki
2021. márc. 9. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

3 éve?

Ajaj... akkor kezdésképpen:

Ismeri a földről idomítást?

Amikor mész, a ló melletted megy, a vállatok egy vonalban van, és ha gyorsít, a ló is, ha megáll, a ló is, később ha egyhelyben körbefordul, a ló körbemegy, ha mutatja az irányt arra megy a ló, ha a ló előtt áll, és szól Neki, akkor jön utána szár nélkül is.

Na ha ezeket eléri a lónál, akkor meglesz a kellő tisztelet.

A bizalmat meg úgy alakíthatja ki, hogy minél többet foglalkozik a lóval, ha eléri azt, hogy átöleli a ló fejét, a szemét letakarja, és a ló nem rángatja a fejét, meg ha széttárt kézzel rohan felé, és nem ilyed meg akkor már menni fog az ügetés is, ami ugye elsősorban testsúly, másodlagosan csípő-csizma-hang segítség

2021. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést ha valamit tévesen írtam, de Nekem ezek 4 év alatt beválltak annyira, hogy jól megértsük egymást a "lovammal"
2021. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg pálcával is belehajszolhatja, az megvan pár másodperc alatt, de Nekem a másik lehetőség jobban tetszik, igaz hogy több időt igényel, de maradandóbbat alkothat😄
2021. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!