Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csődör csikónak keresek...

Csődör csikónak keresek nevet, ezek közül Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Gyönyörű, egészséges, jó felépítésű kis csődör csikóról van szó (magyar félvér), aki tegnap éjjel született. :)

5 névre tudtuk leszűkíteni a kört, de a családnak mindegyik tetszik és egyszerűen nem tudunk dönteni közülük.


Csoda, Botrány, Zengő, Tangó, Lavina


Ti melyik nevet adnátok?



2021. márc. 11. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Csoda
Botrány
Zengő
Tangó
Lavina
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezek olyan nevek amiket rá lehet húzni, egy tulajdonságra.


Várjatok pár napot és meglesz ezek közül melyik illik rá.


Csoda ha valami csoda történik.

Lavina ha mindig rosszalkodik és valami olyat csinál.

Tangó, ha sokat ugrál "táncol" stb stb.


Szóval ezek mind tök jó nevek, csa várjatok pár napot és majd a csikó megmondja melyik is az ő neve

.

2021. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Én kolbinak nevezném...
2021. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Egyiket se. Hogy lehet a lónak ilyen nevet adni? Gondolom most jönnek a lepontozások ahogy azt már megszokhatuk. Tipikus provokáló kérdés. jelentsétek. Jelentve!
2021. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ebben nincs semmi provokáló.


Tapasztalatból mondom, több állatnál is így van, a lónál is, nem légből kapott az, hogy "beszélő nevek" ezek a nevek takarnak tulajdonságokat, és bizony ez formálja majd őt is.

Nem tudok erre magyarázatot adni hogy van ez, de több tapasztalatom is van. Mindenképp olyan nevet ajánlok, ami pozitív dolgot takar (ergo botrány kiesett, ha figyelembe veszitek ezt, és remélem igen)

2021. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Rocco.
2021. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ezek közül 2 van,ami tetszik.A legjobban a Csoda,és a másodiknak a Zengő is nagyon jó.Lehetne 2 neve is,lovaknál is szokott lenni mint pl. Fekete Villám,Harmatos Eső stb.. Ő lehetne pl. Zengő Csoda,szerintem ez jó. :)
2021. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
A Csoda nekem kicsit kancás, a Botrány pedig túl negatív érzetet kelt bennem. :D A többi tetszik, bár szerintem is ismerjétek meg kicsit, hátha “elnevezi saját magát” valamivel.
2021. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a Botrány tetszik, a többi elcsépelt tucat lónév, biztosan nem adnám. Esetleg Maxim.
2021. márc. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
20%
Én biztos hogy egy igazi nevet adnék neki... Nem egy jelzőt, vagy tulajdonságot.. az olyan gagyi
2021. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Mindegyik névvel ismerek lovat a kérdező által felsoroltak közül :D

Szerintem keress valami különlegesebbett

2021. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!