Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem késő elkezdeni lovagolni?

Nem késő elkezdeni lovagolni?

Figyelt kérdés

Nemsokára nyílni fog a környékünkön egy lovasiskola, és régebben is mindig szerettem volna lovagolni.

Most 22 éves vagyok és szerintetek nem lenne késő elkezdeni, nem néznének furán?

Nem tudok annyira sok mindent a lovakról, szóval nagyon az alapoktól kellene kezdenem.


22/L



2021. márc. 14. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Rajtam gyakorolhatsz.
2021. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne késő? Sztem ha érdekel és szereted a lovakat akkor sosem késő elkezdeni. Kezd el bátran🙂
2021. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt a sportot sosem késő elkezdeni, mivel gyakorlatilag hobbisport, és 22 évesen is mindent meg fogsz tanulni. Szerintem a lovaglás olyan mint a biciklizés, egyszer megtanulod, megérzed, hogyan kell a lóhoz szólni, közeledni, bánni Vele, és sosem felejted el. Én 10-14 éves koromig lovagoltam, sajnos abbahagytam időhiány miatt, de ma is bármikor felpattannék egy paripára. :D


Szóval, dehogy késő! Hajrá, sok sikert, jó lesz!

2021. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni! :)
2021. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 28 évesen kezdtem el, több eü problémával. Ennek már 5 éve, évek óta terepre járunk :) Nyugodtan kezdj bele! Remek sport. Sok sikert!
2021. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én is reménykedek, hogy jól megy majd. Nagyon vonz ez a fajta sport is :)
2021. márc. 14. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagy 40 ven akkor nem de te nem vagy 40 ven tehát nyugottan fogj bele
2021. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem késő :D

Valószínűleg (ha rendszeresen tudsz majd járni) gyorsabban meg is fogysz tanulni lovagolni mint egy kisgyerek :) , mivel te könnyebben megérted a magyarázatot és felnőttként könnyben tudod majd irányítani a lovat, mint egy 30kg-os 10 éves.

2021. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!