Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szerettétek meg a...

Miért szerettétek meg a lovaglást?:)

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorom óta vágytam a lovak társaságára, általános iskolában rossz közösségbe keveredtem és ezért anyum elvitt egy lovardába, hogy az életemben legalább legyen valami amit szeretek. A lovak társaságába menekültem az emberek elől (természetesen azóta változott), és ott ragadtam.
2021. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
9%
Én azért, mert jól csinálták a lányok és szép a kilátás közben. :D
2021. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sajna már rég nem lovagoltam (lehet már nem is tudok), de imádom a lovakat. Ezért kezdtem el anno lovagolni. Terepre meg nagyon szerettem menni, mert eleve imádom a természetet és jó volt bejárni az erdőket lóval. :)
2021. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én ló szeretettel születtem. Már a babakocsiban is odavoltam a lovakért és ordítottam, ha nem tolt anya oda megnézni őket. Érdekes, mert tudtommal nem volt egy felmenőm sem lovas, így nem volt honnan “örökölni”.
2021. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Legjobb dolog az életembe. Kikapcsol.

Nagyon szeretem es amikor lovagolok minden gond eltunik.

2021. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a lovak vannak a lovaglás az életem ha nem lennének az életemben már nem élnek. Ez nem mindenkinél van igy van aki mindig távolságtartó marad.
2021. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!