Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a tapasztalattok a békéscsa...

Mi a tapasztalattok a békéscsabai Bábolnai Arab Lovasfarmmal?

Figyelt kérdés
A napokban szeretnék el látogatni, komolyabb szándékkal. Viszont telefon számot nem találtam sehol :/ Esetleg ha azt is le bírná valaki írni megköszönném :D

#oktatás #lovaglás #ló #Bábolnai Arab lovasfarm #Békéscsabai lovas oktatás #Békéscsabai Bábolnai Arab Lovas Farm
2021. márc. 21. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem google első találat tartalmazta a tel.számot...
2021. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A weboldalukon találsz telefonszámot. Én már több mint 5 éve odajárok és a lovamat is ott tartom. A legjobb lovarda ahol eddig jártam. Az edző érti a dolgát, jó edzéseket tart, odafigyel mind a lovasokra mind a lovakra. Az oktatás fiatal és idősebb kancákon zajlik. Nagyon jó kis lovak mind kezdő mind a haladó lovasoknak megfelelőek. A tereplehetőség szerintem a legjobb Békéscsabán, több órás túrákra lehet menni az erdőben Pósteleken. Ha esetleg a lótartás is szóba jönne nálad, abból a szempontból is ajánlani tudom. A lovászok megbízhatóak, figyelnek a lovakra, jó minőségű takarmányt kapnak. Ami szintén nagyon nagy előny hogy egész nap a legelőn vannak a lovak. Van kinti és benti pálya is, az árak se magasak.
2021. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1es


Egyik telefonszám sem működik, valószínűleg ön is azt az oldalt találta meg, ami több mint 10 éve volt frissítve.

2021. márc. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!