Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fületanya tényleg rossz?

Fületanya tényleg rossz?

Figyelt kérdés

miért utálják ennyien most kezdeném el a lovaglást de mindenki lebeszél hogy ne a Fülére menjek

Így szerintem Mirazskidos leszek, de nem tudom



2021. márc. 25. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyik helyet se ismerem, de azt tanácsolom próbáld ki 1-2 alkalommal mind a kettőt.

Milyen szempontokra figyelj:

-hogyan tanít az edző, sokat magyaráz vagy csak épp hogy figyel rád.

-mennyire figyelnek az ülés biztonságra, mekkora hangsúlyt fektetnek a kengyel nélküli lovaglásra

- hány lovassal dolgozik egyszerre az oktató, én pl nem tudok úgy oktatni, hogy van egy futószárasom, meg egy vagy két haladó lovasom, mert egyikre se tudok igazán figyelni, szóval kezdőként futószáron csak veled foglalkozzon az oktató

-milyen a közösség, mennyire segítőkészek

-mennyire figyelnek a vendégekre/lovasokra, nálunk pl felügyelet nélkül nem mehet senki (főleg kezdő) a lovakhoz, mert ha valami történik nem tudunk felelősséget vállani

-milyen a környezet, van-e rendes wc, esetleg öltöző, pihenő, büfé...stb (van, akinek ez nem szempont, nekem pl nincsenek nagy igényeim, de egy normális wc az alap)

-ár (nem mindegy mit kapsz a pénzedért, nálunk 5000 egy óra, de csak veled foglalkozik az oktató tudásodnak megfelelően, van büfé, wc, hűtött-fűtött pihenő, internet)

-későbbi lehetőségek, pl visznek-e versenyre, akár szlv, akár hivatalos, van-e lehetőség ugratás vagy idomító lovaglás megtanulására


Szóval ha mindkét helyet kipróbálod akkor jobban el tudod dönteni, hogy neked melyik a jobb. Ha mégse tetszene, akkor bármikor ott lehet hagyni és váltani, oda viszed a pénzed, ahova akarod.

2021. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! Azt tenném még hozzá, hogy minden helyről lehet olvadni negatívumokat és pozitívumokat egyaránt. Olyan helyet sose fogsz találni aki mindenkinek megfelel. Mindig akadni fognak kivételek( olyan negatív kommentek esetleg, vagy emberek) akiknek a véleményére nem feltétlenül kell adni. Én sem ismerem egyébként egyik helyet sem, de azt mondom, hogy menj el mind két helyre és próbáld ki őket, ami alatt figyelj a fent említett szempontokra, amiket az első írt! Nem másnak kell helyetted döntenie,ne más véleménye alapján dönts, hanem saját tapasztalat útján, mert ízlések és pofonok. Azt válaszd ami a te igényeidnek a leginkább megfelel.
2021. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!