Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjlovaglás, díjugratás vagy...

Díjlovaglás, díjugratás vagy military? Nektek melyik jött be legjobban? Mióta csináljátok? Hány évesek vagytok? Szoktatok versenyezni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Díjugratás, 15 éves vagyok és 9 évesen kezdtem lovagolni. KB. másfél éve versenyzek is.
2021. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Díjugratásban (is) nagyon ügyesek tudnak lenni a fiatalok. Régen voltam már póniklubos versenyen, de láttam egy pár tehetséget. Persze, ezek 99 %-a eltűnik az első szerelem, az első buli, az első kupica likőr, az első felvételi, az első vizsga, stb eljövetelével.
2021. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

14éves vagyok,dijugratasban versenyzem meg idén utolsó gyerek évem,célom idén az ob,tavaly nyáron vizsgáztam és kezdtem el hivatalosan versenyezni,de már azon a nyáron championatust is lovagoltam.

Elég reg lovagolok,de komolyan és rendszeresen csak kb 3 éve. Illetve ugye 3eve kezdtem el ugrani tanulgatni és az evben(2019) kaptam az első lovam.

2021. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2021. márc. 27. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!