Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam lábán találtam egy...

A lovam lábán találtam egy szemölcs szerű "kinövést". Szerintetek mi lehet az?

Figyelt kérdés
Ma ahogy lefutószáraztam, ügetésnél észre vettem hogy sántít. Megállítottam, és megnéztem a lábát. A csüdje tetejénél egy szemölcs szerű dudort találtam. Nem gennyes, az biztos. Illetve kemény. A környéken nem hiszem hogy fájhat neki, végig nyomkodtam. Illetve a "szemölcs" szerű dolgot is megnyomtam, de akkor sem rángatta a lábát vagy feszült be. Az elmúlt napokban nem tapasztaltam a sántaságot. Esetleg valakinek valami ötlete mi lehet?

2021. márc. 26. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a leírásod alapján pontosan, de akár csontkinövés is lehet. Ezt okozhatja a genetika vagy ütődés pl.
2021. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Szarugesztenye a kérdésed alapján.


Nem betegség csak az evolúció következtében egy elcsökevényesedett lábujj.

2021. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2es

Nem szarugesztenye, az tudom hol van, es mi az. Ez konkretan hatra fele nez neki.

2021. márc. 26. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
1-es vagyok. Pedig igaza lehet a 2esnek, az is szarugesztenye lehet, ez ott szarusarkantyú, amennyiben a csüd feletti kampószerűen lelógó hosszú szőrök között található.
2021. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ewsf ***** válasza:

A 2-esnek teljesen igaza van!

Esetleg ezt a könyvet ajánlanám neked (kérdezőnek): Tóth Bettina: A ló az ló!

2021. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. márc. 31. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!