Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy lovam akit már egy...

Van egy lovam akit már egy hónapja gyomorfekellyel kezelünk. De elég súlyos volt neki. Már jobban van de a közérzete még nem az igazi és továbbra is kapni fogja a gyógyszert. Többi lent?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt mondta mikor elkezdtük adni nemi a gyógyszert hogy egy hét múlva lehet már rajta lovagolni. Azóta nem akar dolgozni ha kimegyunk vele nem akar messze menni a lovardatol a palyan pedig mindig ki akar menni. Szerintetek ez a gyomorfekelytol van vagy csak szimplan elszokott a munkatol? Nagyon akaratos de ha szabadon van nincs rajta nyereg akkor is mindig menne ki a palyarol
2021. márc. 26. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs tapasztalatom gyomorfekélyes lóval, de a betegség szerintem megviselte. Főleg, hogy súlyos beteg volt, szerintem adj neki időt. Ajánlanám, hogy dolgozz vele földről eleinte, futószárazd, vagy kipróbálhatod a szabadidomítást is, ezekről egy csomó minden fent van interneten. Ha van edződ, mindenképp kérd ki a tanácsát, véleményét, hiszen neki van teljes rálátása a helyzetre. Ha pedig nem, az állatorvost kérdezd erről, ő biztosan tud segíteni neked ebben. Ha a ló nem szeretne dolgozni, gyenge vagy betegség tüneteit mutatja, szerintem ne erőltesd nyereg alatt. Viszont a talajmunka mindenképp jót tenne neki, egy próbát szerintem megér. Aztán szépen fokozatosan újra tarthatjátok majd az edzéseiteket, de eleinte kíméletesebben kezdjétek. Sok sikert kívánok nektek, minden jót a pacidnak!:))
2021. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!