Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat érdemes venni ha...

Milyen lovat érdemes venni ha távlovaglásban gondolkodom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje már gondolkodom rajta, hogy ki kéne magamat próbálnom távlovaglásban, mert nagyon érdekel, viszont ha komolyabban nekiállok, jobbnak látom előbbre is tervezni, gondolkodni, tehát a kérdés változatlan: milyen lovat ajánlotok ehhez?

Csak komoly válaszadásokat várok, ez fontos nekem.

Köszi előre is:)



2021. márc. 29. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akhal-tekét, arabot.
2021. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amint mondtad, ki kéne magad próbálnod. Az is lehet hogy nem fog neked tetszeni. Keress egy helyet, ahol mások lovain lovagolhatsz, ott megismered mi hogy megy, tapasztalatot szerzel és utána ló.

A távlovaglásban használt fajták nagyrészt a shaga arab, arab, akhal teke, stb.

2021. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előzőeket támogatom, akhal tekét, de leginkább shagya és arabokkal szoktak, mert ezek hosszútávon bírják. Angol telivért semmiképpen sem hiába gyors, mert az csak kis távra alkalmas, kisbéri is jó választás lehet, ha veszel egy jó tenyésztőtől.
2021. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2021. márc. 29. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Csakis arabot
2021. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én arab telivérrel távlovagolok. Csak ajánlani tudom az arabokat, kissé temperamentumos, de imád menni és tényleg nagyon jól bírja :)
2021. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is az arabokat ajánlom, azon belül is a shagya arabról tudok nyilatkozni. Nekem is olyanom van szinte lehetetlen kifárasztani :D. Nagyon tudnak menni de jófej kis lovak.(Ahol én tartom az enyémet és ahol lovagolok ott shagya lovakat tenyésztenek mindig vannak eladó lovacskáik is ha majd esetleg érdekelne.)
2021. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, #7-es pluszban köszi:)
2021. máj. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!