Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat lehet tartani rottweiler...

Lovat lehet tartani rottweilerek (mészároskutyák) mellett?

Figyelt kérdés
most láttam egypár indiai videót, hogy sajnos 1 db rottweiler ha úgy látja, nem fér meg patás állat mellett
2021. márc. 29. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
En azt mondom lehet, de ahhoz a lónak is egyuttmukodonek kell lennie, nem rughatja fel csak ugy, mert a kozelebe megy a kutya. Legjobb, ha a ló mar szelid, tobb ideje nalatok van, kiismerted a rigolyait, es a roti kolyokkent kerul oda kesobb, es hozzaszoktatod a lovat a kutya kozelsegehez, pl. felemeled, hogy megszagolja. Jon-megy veled, amikor te is ott vagy, ha így no fel a kutya, akkot joforman nevelni sem kell (ilyen szempontbol) , egyszeruen alkalmazkodik a helyzethez.
2021. márc. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 macska és egy csirke van a roti mellett. :D a macskák veszélyesebbek. Nevelés kérdése.
2021. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2021. márc. 30. 08:14
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rotim van, szegény retteg a lovaktól :D (Mondjuk ritkán találkozik velük mert nekünk nincs, így nem is tudta megszokni)


Nagyon barátságos, alkalmazkodó kutya. Nem bántja az állatainkat.

2021. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!