Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak szerintem van sok lovas...

Csak szerintem van sok lovas kérdés az oldalon?

Figyelt kérdés
Nem mintha zavarna, csak furcsállom, hogy ebben a témában ilyen sok kérdés van.

2021. márc. 31. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
A nagyrészét ugyanaz az egy tini csaj írja ki
2021. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan kezdő lovasok és az helyett, hogy az edzőjüket vagy egy régebbi lovast kérdezne csak írogat!
2021. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

#2: finomítva a tényállást: kezdő lovasok SZERETNÉNEK lenni....


De vagy lovarda hiánya, vagy pénzügyi akadályok miatt ez nem teljesülhet - és az álmaikat írják ki ide.

2021. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Így van Anais, pont mint te :D
2021. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

figyi van lovam! Ha szeretnéd küldök róla képet is!

És lehet rólam lekopni!

Köszönöm szépen! Tapasztalt lovas vagyok! 10 éves lovagolok, versenyzek, lovakat képzek ki! Ha szeretnéd küldök videót arról, ahogy lovakat lovagolok be!

Ha nem tetszik valami, akkor mást piszkálj, ne engem! OKé???

2021. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
*10 éve lovagolok!
2021. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
4es! NE haragudj, nem akartalak megbántani, de ismerlek már jó ideje a neved alapján, tudom miket írogatsz, stb. Ismerek én olyan lovast is, aki 30 éve lovagol, versenyzik rendszeresen, mégis full amatőr. Azokkal amiket mondtál nem győztél meg, de nem szeretnélek téged piszkálni, komolyan. Nem rosszból mondtam, csak kinyílt nálam a bicska, amikor megláttam, hogy ezt a nagy igazságot pont te mondtad ki. Sok sikert a lovadhoz :)
2021. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaj, semmi baj, kérlek ne kérj bocsánatot! Én nem sértődtem meg! Ez a max amit itt elérhetsz! Köszi
2021. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérek természetesen, mert én képes vagyok udvariasan kommunikálni is.
2021. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!