Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet rendelni olcsón...

Aimi-chan kérdése:

Hol lehet rendelni olcsón kantárszárat nagy lóra? 5000ft alattt kéne! Olyan kéne amúgy amit futószárként is tudok használni!

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 12:38
 1/8 anonim válasza:
91%
Szárat futószárként? Nem jó ötlet, mert nem véletlen vastagabb a futószár mint a sima szár, meg amúgy is gondolj bele, ha a ló elrohan vagy valami akkor a csat megsebzi, a szár vékony ezért elvágja, kihorzsolja. Amúgy engem is érfekelbe, hogy hol tudok olcsó szárat venni!
2021. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
lehet hogy a westernes vezetőszárra gondolsz, lovagló kantárszárat te ne használj futószárként.
2021. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan az egyik régi barátnőmnek és azt is csak néha használtam futszárként, ha már nem ültem a lovon. És ezt úgy értettem inkább, hogy vészesetén lecsatolod a egyiket és kész. Amúgy csak percekre csatolnám le szóval semmi pánik! [link] ilyesmire gondoltam. Két funkciós hosszúszár, vagy futószár.
2021. ápr. 5. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez amit küldtél nem futószár, és nem is lovaglószár. Ez futószárazáshoz egy kikötő fajta.
2021. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A futószár alsóhangon 8-10m hosszú. Lecsatolt lovaglószár rövid futószárazni, ráadásul írtó szakszerűtlen is, akár pár percről, akár félóráról van szó. Egy standard szár kb 3 m hosszú.
2021. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó mindegy két csattos vezetőszárra gondoltam és a képért is bocs csak nem találtam másikat!
2021. ápr. 18. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Dechatlonban vettem
2021. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A dechatlonban viszont én csak pónira valót találtam!

Tudtok küldeni linket esetleg?

2021. ápr. 19. 15:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!