Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vegyem rá szüleimet hogy...

Hogy vegyem rá szüleimet hogy legyen lovam? Van rá pénzük

Figyelt kérdés
Tesómnak megvesznek mindent nekem semmit. Azt mondják nem vagyok elég jó pedig nem látták még lovagolni. Pénzünk van rá és időm is.

2021. ápr. 8. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Csak nem a lómániás újra?
2021. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Havi 100ezret csak úgy adjanak ki a hobbidra? Plusz vételár. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán van-e kialakítva hely neki.
2021. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
és mégis hol akarod tartani azt a lovat meg etetni, csutakolni, stb? a panelban?
2021. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

De a lovas sztoris kerdezo bevallotta a vegen, hogy elvezte a trollkodast es ennyi volt :D


Most megint kezded? :D

2021. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
3, nem jó a linked
2021. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

NEKIK van pénzük. NEKED kell a ló. Itt a probléma.

Akkor szerezz lovat magadnak, ha majd neked lesz rá elég pénzed. Nagy költség és nagy felelősség, ha még egyáltalán lovon ülni se láttak, akkor persze hogy nem fognak látatlanban milliókat beleölni ebbe.

2021. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

#7

Nem tudom, hogy a kérdés komoly e, de a szülő tartja el a gyereket, minimum 18 éves koráig. Ha kell valami és egy gyereknek nincs pénze, a szüleitől fogja kérni azt a dolgot. Ez nem probléma, ez így működik.

(Aztán majd miután megkérdezte, kiderül, hogy megtehetik-e, hogy pénzt öljenek bele, miért nem egyeznek bele a szülők stb...)

2021. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

#8

Persze, de a szülőnek meg hobbi célú milliós kiadásokra joga van nemet mondani, ez nem az eltartás része. Én így értettem. Nyilván kérdezni lehet, de ha úgy döntenek hogy nem, akkor ez van. Akkor majd saját pénzből megteheti később.

2021. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
86%

Imádom ezt a sok gyakoris Hamupipőkét, akik semmit nem kapnak a szüleiktől, bezzeg a tesó mindent megkap (irónia).

Nem lehet, hogy a testvérednek egyszerűbb vágyai vannak, mint neked? Rögtön egy ló kéne? Tisztában vagy vele egyáltalán, mi kell egy ló tartásához és mennyibe kerül? (a másik kedvencem, amikor a gyerek mondja meg, hogy a szülőknek mire van pénzük. Hagyjuk már ezt... kicsit szigorúbban kellene venni, hogy hány éves kortól lehet regisztrálni erre az oldalra)

2021. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!