Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mindig mielőtt megyek ki a...

Mindig mielőtt megyek ki a lovardába és rágondolok így összeugrik a gyomrom,ez mitől lehet? Pedig nagyon szeretek oda járni,minden egyes percet élvezek mikor ott lehetek.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt kb 2 évig, csak én lovon is rágörcsöltem, ami még több hibához és stresszforráshoz vezetett. Talán izgulsz. Én azért izgultam, nehogy elrontsam a lovat, akit lovaglok, nehogy hibázzak, nehogy elvegyék tőlem a lovat. Én nem tudom hogyan oldottam meg. Talán az évek során sokkal jobban megismertem a lovat, minden mozdulatát ismerem, így kevesebbet hibázok. Mivel majdnem minden edzésben van valami jó, így sikerélménnyel zárul a nap. Ha valamelyik nap megint elkezdenék rágörcsölni, igyekszek kontrolálni magam, emlékesztetni, hogy multkor is milyen jó volt. Az én lovam érzi ha én ideges vagyok, vagy mérges, vagy elengedett és boldog, és átveszi ezt tőlem. Talán ezért is kényszerből lenyugodtam.

Az idő majd megoldja!

Én azt is el tudom képzelni, hogy amikor rástresszelsz, még idegesebb leszel, mert izgulsz és nem tudod miért, hiszen szereted. Ez tök normális, ne aggódj. Valahogy úgyis lesz majd és akárhogy lesz, jó lesz:)

Ha neked beválik, nézz légzésgyakorlatokat neten, vagy foglald le magad. Van direkt lovasoknak bemelegítés, az biztosan eltereli a gondolataidat!

Esetleg írj fel minden pozitív élményt egy lapra, és edzés előtt olvasd át!

Nekem a fent leírt dolgok egyik se jött be, de neked lehet, mert ezek nagyon jó kis dolgok. És végül nekem is elmúlt/elmúlik ez, és már igazán tudom élvezni!:)

2021. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, nekem benne volt az, hogy jaj de jó lovagolni fogok és az is, hogy borzalmas volt az előző helyen a közösség.
2021. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!