Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy fiatal lovam akinek...

Van egy fiatal lovam akinek gyomorfekelye van ezaltal minden reggel megyek etetni es a gyogyszereit beadni. Reggelente neha mintha huzna egyet a labat aztan mar jar rajta De ez mitol lehet?

Figyelt kérdés

Tehat all ha elinditom egy lepesnyit huzza aztan jon rendesen de neha mintha igy rangana egyet a laba mintha megugrana

Letezik kifejezetten ilyen betegseg?

Ez csak reggel van es akkor se mindig


2021. ápr. 12. 10:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaaa azt elfelejtettem h az egyik hatso laba
2021. ápr. 12. 10:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokta néha ezt csinálni a lovam, amikor álmos és nincsenek bemelegedve az izmai, izületei. Nem hiszem, hogy ehhez köze lenne a gyomorfekélynek.
2021. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azert irtam oda igy mellekesen mert a kelletenel lehet hogy tobbet fekszik es elfekeszi de megnyugtat hogy akkor a tied is ilyen
2021. ápr. 12. 10:40
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert ma peldaul olyan furan allt

Mint amikor pihentetik a labukat de sokkal jobban lelogott neki a foldre

2021. ápr. 12. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ők is ugyanúgy elzsibbadnak alkalmanként, mint mi, az ízületek is roppanhatnak néha. Ez tök normális. Ha nem látod rajta, hogy fájdalmai vannak, addig nem kell túlaggódni a dolgot. Az meg, hogy mélyebbre engedi a lábát pihenni... Nálunk van egy appaloosa, az akkor is képes hátsó lábat pihentetni, ha a másikat felveszed patát pucolni. Van még hova gyakorolni a lovacskádnak :) (nem, én sem tudom, miért nem borul fel. de rám sem tehénkedik)
2021. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂

Az szep

Az enyem neha ramdol ha felveszem a labat

2021. ápr. 12. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!