Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi történik ha veszek egy 6...

Mi történik ha veszek egy 6 hónapos csikót és összeköltöztettem egy hat éves herélt lóval?

Figyelt kérdés

#ló #csikó #Mi van ha egy... #Mi történi ha...?
2021. ápr. 13. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Miért akarod összekötözni???
2021. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Most komolyan, milyen céllal? Kocsi elé? Vagy hogy? Egyértelmű az eredmény amúgy : szegény csikónak akár akar, akár nem, menni kell az idősebb ló után, vagy az magával vonszolja szerencsétlent. Már ha nem pöccen be az idősebb ló az idegen csikótól, és nem tapossa meg.
2021. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Előző: olvasd el még egyszer a kérdést. Nem összekötözteti, hanem összeköltözteti. Jelentős különbség.
2021. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Így benézni XD Teljesen igazad van!
2021. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
1-3-as mentségére szóljon, hogy én is összekötöznit olvastam. :D
2021. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
A 6 évestől függ. Láttam olyan heréltet, ami beleszeretett csikóba, de most pl van olyan heréltünk is, aki speciel rühell minden állatot és még közös fala sem lehet a karámjának, mert hülyét kap...
2021. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell őket szoktatni. Először legyenek külön karámban, aztán meg lehet próbálni együtt, de felügyelettel. Milyen nemű a csikó? Amúgy le kell játszaniuk, lehet, hogy a csikót egyből elfogadja, attól függ ki mennyire domináns hajlamú.
2021. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki! Fokozatosan ismerjék meg egymást, közben látni fogod, hogy reagálnak egymásra. Az elején mindenképpen külön legyenek, esetleg közös falú karámban, ott ha bántják egymást, akkor max elmenekül, de nem lesz bajuk. Az elején legyen felügyelet. Egyébként lehet, hogy jól kijönnek, és tök jól ellesznek, ki kell próbálni.
2021. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A herélttől függ, ha idáig is megevett minden lovat, nem most

fogtam meglágyulni a szíve.

Először próbáld még karámon keresztül egymáshoz vezetni őket. A csikó valószínűleg tátogni fog neki, ha ezt elfogadja a nagy, akkor lehet összeengedni.

Ha a herélt jól szocializált nem lesz gond, ez még egy nagy kicsi csikó, nem kéne bántania.

2021. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!