Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem akar támaszkodni a lovam...

Nem akar támaszkodni a lovam csak lepesbe neha bele támaszt mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kevés a csizmád, de leginkább egy edző tudna neked segíteni, aki látja, hogy mit és hogyan csinálsz és kijavít, mert így látatlanba nem lehet normális tanácsot adni.
2021. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sorolhatnánk, hogy nézesd meg a fogait stb. De amíg ennyire kezdő vagy (az írásodból kivehető, nincs ezzel semmi gond és ne sértődj meg), szinte biztos hogy ez a lovaglási hibádból adódik, ezen meg csak jó edző segíthet.
2021. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi egy hónapban kb 5 ilyen kérdésre válaszoltam. KERESS VISSZA!!!!
2021. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Több csizma, széles kézzel lovagold, mozgasd át a zablát
2021. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, 3mas, dettó én is XDDD kezdem unni... de hát szegények, mit csináljanak? Ennyi a jó edző magyarországon, aki nem magyaráz mert nem tud mit... de ehhez képest az 5+ egész jó szám...
2021. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es inkább az a baj, hogy sokan nem megfelelő tudással vágnak bele a ló vásárlásba. (1-es voltam)
2021. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Szerinted kire fogható, nem megfelelő a tudásuk?

Én is beszívtam annó, az előző edzőm megvetett velün egy szinte nyers lovat, csak hogy fizessük a bértartást, mondogatta milyen jól lovagolok, a hátam mögött meg mindenkinek, hogy nem bírok a lóval. Egyébként nem bírtam vele, mióta helyet váltottam tanultam meg igazán lovagolni. Az a helyzet, hogy még hülyének sem kell lenni ahhoz, hogy ne vedd észre hogy rossz helyen vagy, annyira tudják promózni magukat az ilyen, szaktudás hiányában persze.

2021. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
megvetetett velünk*
2021. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En azt tapasztalom, hogy minel lenduletesebb a jarmod, annal konnyebb a tamaszkodas.

Kulso szar megtart, ne mozduljon a kezed, a belsovel hajlitod. Legyel hatarozott es hasznald a csizmadat. Esetleg palcat is hasznalhatsz. Ha o enged, akkor egy kicsit te is engedj.

2021. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed így 9es, mert az ütemességből és az egyenesre igazítottságból (külső szár) ered a támszkodás, ahogy a kiképzési skála is mutatja
2021. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!