Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ügetésnél mindig kikezdi a...

Ügetésnél mindig kikezdi a fenekem a lovaglás, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 09:54
1 2
 1/18 Thunderfairy ***** válasza:
75%
Talán vehetnél kényelmesebb nyerget.
2021. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Ne csiszatold, ne dugd a nyerget, hanem csak éppen érintsd, amikor leülsz.
2021. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Még nem nyeregben lovaglok, bocsánat ezt elfelejtettem írni. Mèg kezdő vagyok, nemrég kezdtem a lovaglást.

Köszönöm az eddigi válaszokat

2021. ápr. 21. 10:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglónadrágod van? Mert az fenék részen is úgy van varrva, hogy ne okozzon horzsolást.
2021. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
0%
Végbélkúp.
2021. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mibe, hogy ülsz a lovon? Voltige hevederben (kapaszkodós)? Van alattad vastagabb alátét? Lovaglógatyában lovagolsz? Milyen a ló háta? A csontosabb lovon fáj a a létezés, akármit csinálsz. Nálunk is van egy furioso kanca, hát inkább nem ülnék rá szőrén, de nagyon voltigeban se, mert brutálisan tör, pedig nem egy csonit ló.

Nyeregben más amúgy.

2021. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6-os

Nem Csontos a ló. Sima nadrágban szoktam ami nyúlik , szóval nem farmer. Nem lovaglo nadrag sajnos.


Voltige heveder van, es alatét is, de nem túl vastag.

2021. ápr. 21. 11:10
 8/18 anonim ***** válasza:
6%

Kezdeni intelligens helyeken nyeregben kezdik. Szőrén tanítani valakit, az a mélyvízbe dobás esete, ami lovaglásnál ostobaság, felelőtlenség, hülyeség - főleg a lóval szemben, akinek a testi és lelki jólétét mindenki fontosnak hazudja, hát látszik, mennyire az.

Hagyd ott őket a ...ba.

2021. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerezz be egy lovaglónadrágot. Attól nem lesz problémája a hátsódnak.


8-as intelligens helyeken pont hogy nyereg nélkül futószárazással kezdenek, maximum tesznek egy nyeregtakarót rá és voltizs hevedert, azért hogy megtanulja az egyensúlyt.

2021. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9-es

Én is így gondolom helyesnek, hogy először nyereg nélkül :)

2021. ápr. 21. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!