Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csomózott kötőféket készítenék...

Csomózott kötőféket készítenék, de hogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amint fent írtam, készítenék csomózott kötőféket, a bökkenő az, hogy nem találok semmilyen videót hogy hogy kéne. Kerestem mindenhol, visszakerestem hátha kérdezte valaki, de ha volt is link, az már nem volt elérhető. Tudnátok segíteni, Linkkel, vagy valahogy? nagyon jól jönne egy JÓL követhető Videó, vagy valami kép. Előre is köszi! :)

2021. ápr. 21. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy nem találtál? Beírod a keresőbe és több oldalnyi van.

Itt az első weboldal, amit kidobott (én is innen készítettem) : [link]

2021. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezzel még nem találkoztam.. Köszönöm! :D És hogy hogy nem találtam, ne kérdezd, nekem nem dobott fel semmi használhatót! :)
2021. ápr. 21. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig rengeteg van (YouTube-on is) . Milyen keresőt használsz?
2021. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az jó amit az első mutatott, de külföldi oldalon is van így keress rá, hogy rope halter DIY. Én is csináltam anno, de a fiador csomó helyett csak simán kötöttem rá egy csomót (ahova a szárat csatolod).
2021. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!