Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szandai lovasudvar vélemények?

Szandai lovasudvar vélemények?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy a Szandaszőlősi lovasudvarba járnék lovagolni, de azért édekelne mások véleménye is akik tapasztaltabbak vagy jártak már ott.

2021. ápr. 23. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát én nem ismerem a helyet, csak a képekre néztem rá, nekem nagyon szimpatikus kis hobby helynek tűnik :)
2021. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom :D
2021. ápr. 23. 20:27
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Szappanos Zitát láttam már versenyen, ő jó lovas.
2021. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem csak delelottre tudtak volna helyet biztositani lovaglasra, delutan sok az iskolas. En csak jokat hallottam rola, de a helyhiany miatt kerestem masik lovardat.
2021. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es mennyire kevés a hely és mindennap csak délelőtt vagy csak adott napokon? Egyébként más helyeknél sincs több én úgy láttam, olvastam.
2021. ápr. 23. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem leginkabb a hetkoznapok erdekeltek, a hetveget meg sem probaltam. Nem emlekszek mar, hogy melyik napokrol volt szo, de szerintem foleg delelottonkent van szabad hely, amig a gyerekek suliznak. Azota persze lehet, hogy valtozott a helyzet, ez oktober kornyeken volt.
2021. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én pont csak hétvégenként tudnék menni, de egyébként sokat segített a válaszod! Végül egyébként úgy döntöttem, hogy legalább kipróbálom milyen a hely aztán majd eldöntöm hogy mennyek-e inkább máshova(ettől függetlenül még érdekelnek a véleményeitek!)
2021. ápr. 23. 23:04
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ki honnan hallotta ezeket és stb, de az a hely egy nagy rakás tudjuk mi. Ha már Szolnok vagy környéke akkor Millér vagy éppen bármi más csak az a hely nem. Az oktatás színvonala elképesztően gyenge. Ismerősök és én is megfordultam már ott. Tapasztalat, nem pedig csak hallomás. Írj privátba ha szeretnél. Tényleg nem ajánlom még hobbi lovaglásra sem.
2021. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
8- as vagyok! Le lehet pontozni nyugodtan, de állítom, hogy egyik lepontozó sem fordult még meg ott. Tudom, hogy nem a kérdező volt, mert vele privátba beszélek. Most ennek az oldalnak a célja a segítség és ha valami egy nulla azt el kell mondani. Azzal is segíteni a másikat, hogy ne csak kidobálja a pénzt az ablakon feleslegesen. Az első kommentelő is csak a képeket nézte, hát azok alapján nem lehet eldönteni jó hely vagy nem. Bár a képeket megnézve sem tudom mi benne a jó, hiszen fedett lovarda nincs így télen kapásból nem tudom mit kezdenek az oktatással, úgy hogy csak a körkarám a “fedett”. A másik kettő kommentelő sem járt oda, nincs tapasztalata. De ha már valami negatív kritika akkor azt le kell pontozni. Pedig csak segíteni akartam, hogy a kérdező ne olyan helyre menjen ami részemről és még más ismerőseim részéről is egy nagy nulla volt. Szerintem tényleg pénz kidobás.
2021. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt írtam hobbira jó, nem többre. Nem az infrastruktúrát néztem, csak a képek alapján nyugodtak a lovak, nyitottak a voltizsozásra, a gyerekeknek pedig (hobbi szinten) nincsenek ótvar nagy üléshibáik, láttam pár gyereket onnan versenyezni is, és nem tépkedték össze vissza a lovat. Versenyhelynek szerintem is kevés, viszont hobbizgatásra tökéletesnek látom, jó hangulatú helynek tűnik.
2021. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!