Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovarda Pest megyében?

Jó lovarda Pest megyében?

Figyelt kérdés
Kezdőként keresek olyan lovardát Budapest közelében, ahol rendesen és tényleg szabályosan megtanítanak lovagolni, nem csak “utazni a lovon”, és nem gépies befásult iskolalovaik vannak. Plusz pont, ha nincsenek elszállva az árak, könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, korrekt edzők vannak, és nem kézről kézre adjuk a lovakat egész nap (tehát van idő fel-lenyergelni, és nem küldenek haza egyből óra után). Ha lehetséges linkeljétek a weboldalukat (ha van) és írjatok árakat! Köszi❤️

2021. ápr. 26. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv!

Gödön van egy sport lovarda.

Nagyon kevés tanítványát vállalnak, pont azért,hogy lovaik ne legyenek túl terhelve.

Sport lovakon edzenek, van a hobbi szinttől egészen a verseny szintig oktatás.

3 edző is van.

Váròlista van hozzájuk de szerintem érdemes őket felhívni, hàtha van most szabad helyünk.

Telefonszámot tudok a lovardához:

06307562622

2021. ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az airport ranchot tudom ajánlani, nagyon kedvesek az oktatók, gyorsan lehet fejlődni, az árak se nagyon vészesek
2021. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lenke Lovasudvar. Az árak kicsit magasak, de szakértőket fizetsz. Megéri. Meg a takarmány ára is az egekben van. A lovak nagyon jók. Fejlődni lehet. [link]
2021. aug. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!