Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Terepre hogyan viszitek ki a...

Terepre hogyan viszitek ki a telefonotokat?

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt nálam telefon ( nem egyedül mentem és volt olyan személy akinél volt ). Viszont én csak úgy zsebbe akár kabát vagy néhány nadrágnak van a comb részén zseb ott nem merem vinni. Az az igazság, hogy nagyon féltem a telefonom ami majdnem 300 ezer forint volt és még nagyon új. Ennek ellenére a régit is féltettem. Ütésálló tokban van de ha leejtem és pont rálép a ló vagy én esek és a telefonra akkor lehet, hogy annyi neki. Nem tudom az ütésàlló tok mennyire védi meg ilyen extrém helyzetekben, gondolom nem. Alapból nem egy ijedős lovam van, de tudjátok, hogy bármi megtörténhet. Esetleg valami övtáskában vigyem ki? Van valakinek valami ötlete aki hasonlóan szerencsétlen mint én 🤦🏼‍♀️Egyébként azért szeretném vinni, mert szeretnék képeket, videókat csinálni.

2021. ápr. 26. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel egy nyeregtáskát? Abban biztonságban lenne.
2021. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a karra csatolhat mint amilyet a futók használnak oda is megteszi.
2021. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem tenném nyeregtáskába, mert mi van, ha leesel, a ló meg elvágtat a telefonnal együtt? Segítséget sem tudnál hívni. Szeirntem az övtáska jó megoldás lehet.
2021. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem veszel egy olcsóbb okostelefon lovazni? 20 környékén van olyan, ami a lényeget tudja és nem nagy tepsi. Ha nem kell 800megapixeles kamera, akkor felesleges vinni a drága telefont, amúgy se fotózni mész.

Nekem mellényzsebben van, vagy ha combzsebes a nadrágom, akkor ott, néha övtáska. A nyereg táska azért nem jó, mert ha leesel, akkor mobilostól léphet meg a lovad és segítséget se tudsz hívni.

2021. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy mindig mellény zsebbe volt amikor lovagoltam. 1-es vagyok. Amúgy ezt is akartam írni amit 4-es hogy miért nem veszel egy olcsó telefont lovaglashoz?
2021. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Én a nadrágom zsebébe rakom. Nekem nem esik ki, mert cipzáros. Ha leesnék, röktön ott van kéznél. Van rajta tok, és üvegfólia, így védi valamennyire. Szerintem a nyeregtáska jó megoldás, ha elvágtázik a ló, és normális ember találja meg, fel tud valakit hívni, és vissza tudja jutattni hozzád a lovat (és a telefont). Vagy egy nyomógombos egyszerű telefon. Azok mindent bírnak.:)
2021. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én simán a nadrágom zsebében tartom, nem cipzáros de jó nagy a zseb és fizikailag nem képes kiesni belőle. Van egy-két gatya aminél figyelnem kell hogy elég mélyre tuszkoljam, de a legtöbbnél simán jó. Videózásnál, fotózásnál ott mindig ott lesz az esélye, hogy ledobod, szerintem a kezedre nem tudod kötni mert lovaglásnál zavar amikor nem használod. A lóra, pl. nyeregtáskába nem raknám, leesel, nem tudsz felhívni senkit, pont a lényege veszik el. Nekem pl leesésnél soha nem lett a telefonomnak baja, pedig ha 40szer nem estem telefonnal a zsebemben akkor egyszer se. (Nekem ugróedzéskor is ott van, nem zavar.) Szerintem köss inkább egy biztosítást a telefonra, de tényleg vidd ki, amikor egyedül mész terepre. A te épséged többet ér nála.
2021. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Sport fej kamera is van.
2021. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig övre csatolható tokban van, reggeltől estig. Viszont ennyire drága telefont tényleg nem éri meg kivinni. Legyen terepre egy nyugdíjas-telefonod, segítséget azon is lehet hívni, ha meg eltörik, anyázol kettőt, de nem a drága ment tönkre. Esetleg nézz körül a használt telefonoknál, hátha találsz egy jobb strapa-telefont. Tudod, az a törés-, víz-, mindenálló...
2021. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az övtáskát ajánlanám.
2021. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!