Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen magyarországi ménesek...

Milyen magyarországi ménesek vannak illetve honnan lehet ígéretes lovat venni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fb-on biztos van néhány lovas csoport, ott biztosan tudnak ajánlani ilyen helyeket.
2021. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen célra szeretnél lovat találni. Pl jó ugró lovak találhatóak a Timpex, Bognár, Pataki ménes kínálatában. Persze az áruk is komolyan tükrözi az értéküket.
2021. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bábolnán a Shagya Arab ménes! :)
2021. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es.

Ez a komment komolyan tükrözi hogy mennyire benne vagy a témában.

Gondoltam hallottad ezeket a neveket egyszer kétszer.

Isten ments hogy a timpexből vegyél lovat.

Jelenleg egyetlen jó ló sincs ott.

És a jo lo nem csak azt tükrözi,hogy esetleg jol ugrik(jo stílusban,vagy magasat...)

Hanem hogy egeszseges,és az ideg állapota is rendben van..

Patakiban sem nagyon vannak már jo lovak. A bognarban esetleg fiatal ha ki tudsz fogni..

2021. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha ígéretes fiatal lovat szeretnel,akkor Facebookon van olyan csoport Hogy showjumping horses europa and USA

És abban szoktak magyarok is hirdetni néha.

Illetve szuhaiektol tudsz venni jo csíkot ok kintről veszik. Nekik van jo lovuk.

Esetleg ha nem csiko hanem 5-6 éves ami versenyzik már és ígéretes,akkor profi lovasoktól de csak olyanról aki tenlyeg tud lovagolni és nem csak elrontotta már fiatalon a lovat. Gabonak szokott lenni mindig lovaglason fiatal lo,esetleg mraz tamás,illetve ilyen komolyabb versenyzők.

2021. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A kérdésre válaszoltam, hiszen méneseket kérdezett a kérdező, és ezek ismertebbek, illetve sok tehetséges ló került már ki onnan, de ez nem azt jelenti hogy kötelező onnan lovat venni vagy hogy minden csikóból 150es ugró ló lesz. Lovat alapvetően is magán személytől ahogyan az utolsó is írta tapasztalt lovasoktól érdemes akár választani, ők biztosan jó lovakat adnak ki a kezeik közül :)
2021. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fábiáncsics horses
2022. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja,ha dogot akarsz akkor fabiancsics horses 😂😂
2022. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!