Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaknak van tej erük?

A lovaknak van tej erük?

Figyelt kérdés
A birkáknál és a marháknál, a hasuk alján megtalálható a tej ér... A kancám vemhes 3 hónap múlva kell ellenie és tegnap észrevettem a hasa alján tönn helyen ilyen ovális alakú dudort... ha a lovaknak is van tejerük akkor az lehet az? jön hozzánk az állatorvos, holnap,de gondoltam megkérdezlek titeket:) értelmes válaszokat köszönöm:))

2021. máj. 3. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy van
2021. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Jó, hogy megy az állatorvos, ez ödéma lesz inkább. Nálunk is kb ilyentájt kezdődött. Kapott egy kúra antibiotikumot, meg gyulladáscsökkentőt, és az levitte neki.
2021. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 es válaszoló

köszi a választ, amikor kérdeztem utána irt az orvos hogy inkább ma jönne ha itthon vagyunk, mert holnapra van más programja... megnézte és szerencsére csak a tej ere az, megkérdeztem hogy mijen az ödéma és azt mondta hogy az nem így nézne ki

kösziu a választ<3

2021. máj. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!