Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy menhelyen láttam egy...

Egy menhelyen láttam egy 15-16 éves lovat szerintetek nagyon öreg?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég szeretnék egyvlovat (totyogós korom óta) és most meg láttam a menhelyen egy lovat és ő 2005-ben született szerintetek nagyon öreg ja és van neki hely nagy legelő és minden nap lemozgatnám és terepre járnék vele és a szüleim is engedik és van rá pénzem és az istálló is rendben van és mielőtt bárki megkérdezné tudok lovagolni és az a kérdésem igazából hogy nagyon öreg-e és lehet-e még lovagolni rajta meg hogy mennyire aktív egy olyan ló

#Nagyon öreg a 15-16 éves ló? #Szerintetek jó ötlet elhozni menhelyről egy lovat? #Jó választás lenne? #Van tapasztalatotok a Noé állatotthonnal?
2021. máj. 4. 11:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
2021. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%
20. A noé oldalára felmész oldalt rámész a végleges lakókra és a 2. oldalon ott is van kölyök.
2021. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Akkor ne higgyetek nekem de úgysem rátok tartozi🤣
2021. máj. 4. 16:21
 24/27 anonim ***** válasza:
92%
Szóval, összefoglalva: 11.39-kor kiírsz egy kérdést, amire választ vársz. 14:32-kor megírod, hogy már el is kezdtétek az örökbefogadást. Biztos, hogy kíváncsi voltál szakemberek véleményére? Mert azért nem egész 3 óra alatt, délben, nem biztos, hogy megfelelő szakember megfordul itt (Én pl. szakember vagyok, csak sajnos nem ebben a témában).
2021. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
93%

#24 Valaki privátban megkérdezte tőlem, hogy mi ebben a fura. Egy ló örökbefogadását én biztos nem néhány óra alatt dönteném el. Ha kiírok ide egy kérdést, amire nem unatkozó háziasszonyok és tinédzserek véleményét várom, akkor legalább egy napot várok, hogy beérkezik-e számomra hasznos válasz szakembertől.

De igazából nekem mindegy, remélem, jó helyre kerül a ló, akárhová is kerül, vagy esetleg marad, ahol most van, csak támogatják.

2021. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
93%
Csak virtuálisan fogadható örökbe. Traumatizált ló.
2021. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
93%

és és és és és és

Kérdező, ha már arra veszed a fáradtságot, hogy az internetre írj, legalább az írásjeleket tanuld meg használni!

Olyan vagy, mint egy autópályára felszabadult mókus, aki rohangál stresszesen a kocsik között.

2021. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!