Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Járok lovagolni egy közeli lovardába, de felvettek egy sliba ami kicsit kevesebb mint 1 órára van tőlünk és délután fél 4 körül érnék haza. Viszont a sulihoz közel van egy lovarda amibe tudnék járni heti 1x vagy 2x most járok 1x hétvégén és 1x hétköznap. viszont a messzebbi lovardába nem szeretnék hétvégén egy órát utazni. az is egy opció hogy hétköznap a messzebbi, hétvégén a közelebbi loviba járok(ezt annyira nem szeretném) A messzebbi lovarda kicsit drága 8000ft/60 perc, ahova most járok, 5000ft/50perc. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit csináljak, ti mit csinálnátok az én helyzetemben, hova járnátok?

2021. máj. 10. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Mi lenne, ha kipróbálnád, hogy tudod-e suli mellett a jelenlegi lovardában folytatni a lovaglást? Itt már ismersz mindenkit, és mindent, gondolom. Mennyire ismered a másik helyet? Szüleid mit szólnak hozzá, figyelembe véve az árkülönbséget? A mindkét lovarda opciót én sem vállalnám szívesen.
2021. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én oda mennék, ahol jobb a színvonal, függetlenül a többi tényezőtől.
2021. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem fontosak az anyagiak, akkor nézd meg a másik lovardát is, aztán ahol jobban érzed magad oda járj.

A heti 2 lovaglást a sulid melletti lovardában is meg tudod oldani, csak hétköznap (mondjuk szülőként ez jobban tervezhető). Havi szinten anyagilag jóval megterhelőbb. a közeli lovi havonta: kb 40 000Ft, távolabbi: 64 000 Ft, azért 24 ezer Ft már jelentős különbség, ebből majdnem kijön heti 3 lovaglás a közelebbi helyen. Ha már ennyi pénz kiadnék, inkább járj heti 3x ide, mint messze 2x. De ti tudjátok...

2021. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A 8000 ft rablás, ennyit még a legjobb istállók legnevesebb edzői sem kérnek! na jó, ők lehet, hogy igen
2021. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4...

HA igazán jó az edző, akkor igenis ér annyit. A jó edzők oktaztásába rengeteg pénzt beleöltek, hogy ezt a tudást összeszedje, rengeteg munka és pénz benne van. Szerintem ezt illene megfizetni, de ugye magyaroknál ez nem divat. Inkább olyanhoz mennek aki mondjuk picit szimpatikusabb, jobban eladja magát, és elkér 3500 forintot fél óráért (és most keveset mondtam, én olyat ismertem, aki 6000ért tartott fél órás egyénit), nézi az óráját, hogy percre pontosan befejezze, begyűjthesse a pénzt és jöjjön a következő. 3500 ft/fél óra, az 7000 forintot jelent óránként, ami alig kevesebb annál a 8000nél, amit az igazi jó edzőnek fizethetnél, ezzel támogatnád a szaktudást, magyarországon a színvonal emelkedését, de nem. Igen, vannak szintén olyanok, akik 8000ret elkérnek és nem tudnak semmit, de tegyük fel hogy egy 3500 ft/fél óra szar edzőért kell fizetned, vagy egy 8000 ft/óra rohadt jó edzőért, aki nem nézi az órát. Persze nehéz a jó edző kiválasztása, mivel aki még tanuló, nem feltétlen tud annyit, hogy kiválaszthassa melyik edző jobb, melyik tud többet, ezért arra kerül a választás, aki jobban promotálja magát, szidja többi helyet, mert a szaktudás hiányát ezzel pótolja.

2021. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5500at fizetek 1 óráért, remek szaktudású edzőnek, nem nézi az órát, múltkor 3/4 órával többet mentem
2021. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a remek szaktudás elég szubjektív...
2021. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
tényleg jó szaktudása van. 2 év alatt heti 3 edzéssel meglett a REV, és OB 2.ak lettünk.
2021. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat majd valószínű megnézem hogy tudok e a közelebbihez járni a suli mellett. 8 további sok sikert a versenyzéshez :)
2021. máj. 15. 20:36
 10/12 anonim ***** válasza:
9: köszi :)
2021. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!