Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kell gerincvédő?

Kell gerincvédő?

Figyelt kérdés
Még nem ugrok, de vágtázok már, több féle lovon szoktam lovagolni van amelyik nyugis van ami bakol vagy mindentől megilyed és elvágtázik. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes lenne e beszereznem egy gerincvédőt. Ajánlhattok akármilyen fajta gerincvédőt vagy másfajta hátvédőt(nem jut eszembe a neve a másik fajtának)

2021. máj. 18. 16:43
 1/7 anonim válasza:
100%
Én még az ügetésnél is hordok gerincvédőt. Szerintem fontos lenne beszerezni egyet. Ha valami baj történik és a hátadra esel egy kicsit jobb mintha szabadon lennél. De ennek is több fajtája van. Én hallottam olyat is, hogy az anyagban (mármint a két anyag között) egy szivacslap volt. Nekem a másik fajta van. Nekem bevált, mert mikor leestem Beragadt a kengyelbe a lábam és úgy kezdett el húzni háton, ami jobb mintha a pólódat surolná fel.
2021. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!
2021. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Főleg amíg kezdő vagy ugrásnál, legyen!

Én már nem hordok mert csak feszes tőle az ülésem és a lovam nagyon érzékeny rá, de amíg tanulod a mozgásformát, főleg ugrásnál nagyon fontos!

2021. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Decathlonban van a legolcsóbb gerincvédő kínálat. Bár én azokat nem szeretem, de mivel még első gerincvédő lenne, így szerintem nem éri meg drágára beruházni. Próbálj ki több típust; hogy neked melyik jön be, esetleg ismerősök által.
2021. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lóra se ülhetsz nélküle. Akinek nincs, annak adunk.
2021. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
szerintem kéne, ha nem akarsz esetleg lebénulni. nekem a horzéból van, nagyon meg vagyok vele elégedve, olyat vegyál, amihajlik rendesen, mert a többi kényelmetlen
2021. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!