Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol a legolcsóbbak a lóápoló...

Hol a legolcsóbbak a lóápoló cuccok? kefe, kaparó, fésű, stb

Figyelt kérdés
Igazából a színe mindegy, de mondjuk rózsaszín/lila előny:D A decathlonban vagy lovasboltban olcsóbbak? Nem kell, hogy semmi extra legyen, csak ne essen szét 2 hónap múlva. Szettben vagy külön is jók. Esetleg tud valaki linket küldeni? Köszi szépen!!
2021. máj. 18. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A decathlonban olcsóbbak, de például én a keféim nagy részét piacon vettem, nem lovas helyen.
2021. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Decathlon lila szettje szerintem a jó megoldás neked, 3400 ft körül van, kicsit kiegészíted, és leszed mindent egy szürke lóról is, nekünk nagyon megérte.
2021. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Decathlonos lila szettem van, de ahogy előttem is írták azt muszáj kiegészíteni. Sörénykefével, esetleg fém vakaróval. Magic Brush is csodákra képes, viszont az valakinek nem éri meg( pedig szerintem nem drága ). Nekem sincsenek drága dolgaim, de tényleg a decathlonban tudsz a legolcsóbban kijönni szerintem.
2021. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Decathlont ajánlanám én is első körben, de külföldről is érdemes rendelni lovas cuccokat!
2021. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
A decathlonos szett indulónak tökéletes. Mondjuk egy jobb fésűvel kiegészíteném, mert ami benne van az gagyi, viszont a többi cucc jó.
2021. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Decathlon,bár mostanában ott is felmentek az árak. Én a helyi barkácsboltban vettem állatos részelegen HKM keféket, nagyon olcsón.
2023. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!