Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaglás olcsóbb saját lóval?

A lovaglás olcsóbb saját lóval?

Figyelt kérdés
AZ lenne a kérdésem, hogy a lovardákban egy eddzés olcsóbb es saját lóval. És lehet e saját lóval osztálylovagolni ugy hogy már tudsz szabadon vágtázni de még nem lovagolsz olyan jól, hogy mindíg egyedül mennyj.

2021. máj. 23. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:
És azlemaradt, hogyha olcsóbb, kb mennyivel? (Budapsti árakra lennék kíváncsi)
2021. máj. 23. 16:16
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Saját lóval maga az edzés ára olcsóbb szokott lenni osztályban, hisz nem kell lovardai lovat kell bérelned. Van ahol az edzés felét kell fizetned ha osztályba csatlakozol.


Viszont ha egyedül akarsz és nem osztályban az lehet, hogy még drágább is hisz csak te tőled van bevétel.


Összességében viszont ha saját lovad van, lehet spórolsz az osztály lovaglással de a lónak tartása a dupláját fogja benyelni.

2021. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha az edzés árát akarod lefaragni, hidd el, nem lesz olcsóbb saját lóval az összköltség
2021. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra gondoltam,hogy olcsóbban jön e ki saját lovat tartani minthogy iskolalóval eddzésre járni. Nem azárt kérdeztem mert akarok venni egy lovat, hogy olcsóbb legyen az eddzés, azért nem vagyok hülye :)
2021. máj. 23. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ja értem :) hát attól függ, saját lóval már egyénire érdemes járni, ami drágább mint az osztály, de az egyéninél edzőnként eltérhet, hogy saját lóval olcsóbb-e, osztálynál pedig szinte mindig olcsóbb sajáttal
2021. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ugye van olyan hogy egyéni iskolalóval ami mondjuk 6000ft, akkor saját lóval az is olcsóbb lesz ugye?
2021. máj. 23. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezt mondtam, hogy ez edzőnként eltérhet, mivel ott az iskolalovag fejleszted valamilyen szinten, de amúgy lehet olcsóbb
2021. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk az edzés olcsóbb saját lóval, de nyilván összességében rosszabbul jössz ki a bértartás ára miatt
2021. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!