Kezdőoldal » Állatok » Lovak » "Megéri" lovat venni?

"Megéri" lovat venni?

Figyelt kérdés
Na szóval arra gondolok, hogy valaki már 3-4 éve lovagol annak már ajánlott saját ló vagy még nem. Természetesen úgy,hogy tisztában van a lótartás költségeivel, feladataival stb eddző segít neki és már nyilván tud rendesen lovagolni de mondjuk komolyabban csak saját lóval tud elkezdeni ugrani. Ti mennyi ideje lovagoltatok amikor először vettetek lovat?

2021. máj. 24. 10:36
 1/6 anonim válasza:
83%
Apám zsoké volt, neki mindig is voltak lovai, amióta az eszemet tudom. Ha van helyed tartani őket, meg pénzed akkor én biztos vennék a helyedben.
2021. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bértartásra gondoltam
2021. máj. 24. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Főleg ha versenyzés céljából és a fejlődés miatt “kell” neki a ló. Ahogyan te is írtad úgy hogy tisztában van a költségeivel, felelősséggel stb.
2021. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha versenyezni szeretnél vagy szeretnél egy “erősebb kapcsolatot” a lóval, nem pedig minden nap másikat lovagolni akkor megéri.

Viszont, ha a lovaglás neked csak időtöltés és heti 1x jársz, akkor nem igazán éri meg a saját ló.

2021. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem úgy szeretnék lovat hogy heti 1x 2x járok ki hozzá, tisztában vagyok azzal, hogy a lovat le kell mozgatni, és heti 4-6 járnék ki hozzá.
2021. máj. 24. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyagilag egy pénznyelő, ha edzővel lovagolsz, akkor havi 100 körül jössz ki bértartásban egy saját lóval. Ha az anyagiakat nem nézzük, akkor ha van rá időd a világ legjobb dolga, bár eléggé köt még így is, szóval család/párválasztás esetén csak úgy működik, ha a másik is partner, különben rámehet a kapcsolat, ha állandóan a lóval vagy.
2021. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!