Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki aki ért elmesélné,...

Sssaszem kérdése:

Valaki aki ért elmesélné, hogy néz ki a cowboyok élete?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy reggel felkelnek útnak indulnak aztán terelik a marhákat a prérin, ha eljött az est, akkor meg sátrat állítanak maguknak. Nem tudom, hogy néz ki a munkájuk. Érdekes lehet.

#munkalovaglás #cowboy munka.
2021. máj. 25. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj 1 mp- es Google keresés és számtalan oldalt dob fel. Szerintem senkinek nincs arra ideje, hogy egész történteket írjon ide le. Tudok én is róluk alapvető dolgokat, de sajnos ezeket ide leírni egy örökkévalóság lenne.
2021. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy könyv lenne leírnod.
2021. máj. 26. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám egy napra... :D
2021. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Internet, vadnyugati cowboy-regények, hollywoodi kalandfilmek, napjaink számtalan TV csatornája, doku-műsorok.........annyi forrás van, hogy a füleden jön ki.

Erre Te azt akarod, hogy valaki -aki itt a Kárpát medencében él- meséljen az amerikai marhapásztorok életéről?

Naneeee. :)

2021. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!