Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan neveznétek el egy 1...

Hogyan neveznétek el egy 1 éves falabella lóvat?

Figyelt kérdés

A kissöcsém kapta de nincs ötlete, mi legyen a neve. Szerintetek? Nekem a Bella név tetszene de csődörke, nincs a Bellának vmi ffi változata?


Zsófi


2021. máj. 31. 04:38
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat, természetesen lovat nem pedig lóvat! :)
2021. máj. 31. 04:38
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Béla
2021. máj. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Billal, Moktar, Zahid
2021. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

Belián

Szláv-magyar eredetű férfinév, jelentése fehér.

Jó lenne ha esetleg leírnád a kispaci színét, könnyebb lenne keresgélni a nevek között.

2021. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem lenne kamu kérdés még szívesen válaszolnék is. De szerintem ezt te magad sem hiszed el. Az első mondatból leszűrhető, hogy egy fiatal kislány vagy aki max a játék póniját fogja így elnevezni
2021. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Beni
2021. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

5-ös ha ez igaz akkor milliárdosok a szülei, és külföldről hozták be a lovat, mert Magyarországon nincs ilyen ló. Egy tisztavérű falabella ló alsó hangon 6000 euró.


Amúgy van egy olyan tippem, hogy lovasjátékba vették az öccsének a lovat, mert ott is van ilyen fajtájú paci.

2021. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az a kérdező, aki pár napja itt nyafogott hogy a szülei nem engedték, hogy macskát tartson, pedig a bátyjának és öccsének lovai vannak?
2021. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
A lovak kötelező tartozéka az útlevél. Ebben szerepel a ló neve is. Nézzétek meg, hogy hívják ;)
2021. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Persze van neve (nem írom ide bocsi) de az nem tetszik az öcsinek, hozzátenném Anyáéknak és nekem sem. Szóval semmiképp sem fogjuk úgy hívni, nem is magyar név, nehéz kimondani is.

Amúgy barna színű a kicsike! :)

és igen drága volt de az öcsi olyan régóta kérte és mi is sokat fogunk vele játszani és nagyon szeretjük

"Magyarországon nincs ilyen ló" ---> én 2 családot is ismerek, akiknek van

az egyikük felváltva él külföldön és Magyarországon, de a másik teljesen itt él, szóval nem értem miért írod ezt

2021. máj. 31. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!