Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovamat hazavihetem a kertembe?

A lovamat hazavihetem a kertembe?

Figyelt kérdés
Csak látogatóba 1-2 órára?

2021. jún. 6. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiéd a ló? Tiéd a kert?

Miért ne vihetnéd?

2021. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ. Milyen a lovad? Gondolok itt vérmérsékletre, személyiségre. Milyen környékén laksz, hogy fogadnák a szomszédok a lószagot, a nyerítést? Tudod hová tenni addig? Mit tervezel vele csinálni, miért szeretnéd hazavinni?
2021. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Nemrég még lóval közlekedtek az emberek szóval, nem hinném hogy ez bármilyen problémát okozna. Talán, a közlekedés KRESZ része lehet érdekes.
2021. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha a te lovad és a te kerted, akkor miért ne vihetnéd?
2021. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a ló az enyém és a kert is,nem hiszem, hogy a szomszédokat zavarná 1 vagy max 2 óráig. Azért szeretném hazavinni hogy csináljak róla fotót szép növényekkel a háttérben, meg kíváncsiságbó, jópofaságból :)
2021. jún. 6. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közlekedést biztonságosan meg tudod oldani, a lovad nem ugrik a nyakadba sem az úton, sem otthon, nem látom akadályát. A szomszédoknak szólhatsz esetleg, de előre jelezve szerintem nem lehet ott sem gond (bár vannak kukacoskodók...). De ha normálisak, max átmennek simogatni-fotózni.
2021. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vihetnéd? Én emeletes házban laktam (a város szélén), de rendszeresen volt, hogy hazajártam a lóval és ott legeltettem a házak közt.
2021. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!