Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Én mondjam vagy az edzőm?...

Én mondjam vagy az edzőm? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintem nemsokára készán állok az ugrásra. Az edzőmmel nem beszéltem erről. Ezt majd neki kell mondania vagy kérdeznie, hogy szeretnék e ugrani vagy ilyesmi, vagy nekem kell mondanom? Csak az kicsit kellemetlen lenne, ha mondanám neki és igazából még nem állok rá készen. Nem tudom, Ez hogy szokott lenni? Ő vagy én mondom?

2021. jún. 9. 20:51
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha úgy látja hogy már meg tudod csinálni úgyis mondani fogja. De persze ha te úgy érzed készén állsz rá nyugodtan szólj neki róla. De ha nem állsz készen rá akkor nyilván mondd neki hogy még várjatok vele.
2021. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg érdemes rákérdezni, mert vannak lovardák, ahol nem ugranak iskola lovakkal, csak a nagyon nagyon régi haladó lovasok maximum.

Sok lovardába van ez.

2021. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Más megoldás nincs is?


Miért nem kérdezed meg az edződet hogy szerinte készen állsz-e?

2021. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as ez volt a kérdés. Amúgy a lovardákban vannak iskolalovak akikkel lehet ugrani, és néha szoktam is lovagolni rajtuk.
2021. jún. 9. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Persze de mindegy kikkel ugranak azok a lovak.
2021. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néma gyereknek... Nem törvényszerű, hogy az edző megtanít ugratni. Igazából kéne kezdeményezned egy beszélgetést, hogy mit szeretnél, mik a terveid, aztán ő majd megmondja, hogy hol tartasz és mit kell még tudni hozzá. Nálunk az ugró edzések pl drágábbak, meg a lovak terhelését is úgy osztjuk be akkor, hogy egy héten hányszor ugrózik.
2021. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!