Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Két kérdés egyszerre?

Két kérdés egyszerre?

Figyelt kérdés

Lovamat megcsípte egy bögöly pont a nyereg helyén,szemmel nem látszik de ha végig simítom a kezemmel lehet érezni a púpot. Addig amég el nem múlik ne lovagoljam így?


Második kérdésem hogy tudna valaki ezek a böglyök ellen hatásos spray-t amit rendelhetnék? Takarója és légymaszkja van neki de ezek ellen nem igazán hatásos.


2021. jún. 17. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre tudok válaszolni. Nyugodtan lovagold, valószínűleg nem fogja kidörzsölni. Viszont ha azt veszed érze hogy mégis rosszabb lesz, akkor inkább csak futószár.
2021. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 napig inkább ne lovagold nehogy rosszabb legyen neki, vagy ha szőrén felülsz rá és akkor nem érintkezik az a része veled akkor szőrén lovagolhatod. Amúgy azt hiszem, hogy lehet kapni bögöly ellen sprayt ha beírod a google ba biztos feldob valamit.
2021. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek ellen a dögök ellen semmi nem jó, se az almaecet, se a petróleum, se a házi löttyök, de még a drága kencék se. De etetni is próbáltam rovar ellen, max a fokhagymapor jó, de az is kullancsra. Mindent kipróbáltunk már, egyedül a füstöt nem bírják. Ráadásul a sötétebb lovakat jobban eszik, főleg ha vizesek vagy izzadtak.
2021. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lovagolhatod nyugodtan!

A másodikra pedig nem azt tudom mondani, hogy legyek vagy egyéb bogarak ellen szerintem mindenkinek más válik be. Annyi féle ilyen készítmény van és valakinek bejön valakinek nem.

2021. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!