Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez miért volt/van?

Ez miért volt/van?

Figyelt kérdés
Régebben jártam lovagolni egy helyre ahol semmit sem tanítottak. Elkezdtem járni egy jobb lovardába, amikor nem voltam lovon azt képzeltem hogy vágtázok és bármit meg tudnék csinálni, viszont amint lóra ültem, még el se indultam úgy éreztem hogy semmit se tudok és a vágta olyan messzinek tűnt, hogy akármikor is megtudnám csinálni. Mostmár lovagolok egy ideje, vágtázok és úgy érzem, hogy simán tudnék ugrani is. Nzilván nem 1 métert, de 30-40 centiket igen. Sose tartottak vissza és nem mondták hogy béna vagyok meg ilyesmi. Akkor is már nagyon szerettem lovagolni de lovaglás közben sose éreztem semmilyen félelmet még akkor se ha megugrott alattama ló, csak egyszerűen azt gondoltam, hogy kb el se bírom indítani ügetésbe a lovat.

2021. jún. 23. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pofáncsapott a valóság, hogy eddig nem tanítottak rendesen lovagolni. Nem a te hibád, laikusként nehéz jó lovardát választani. Ez már csak ilyen.
2021. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberben előfordulhatnak ilyen bizonytalanságok, főleg, ha szembesül a hiányosságaival. Ilyenkor nagyon sokat tud segíteni egy kis bátorítás vagy erősítés. Amikor ilyen érzéseid vannak akkor érdemes kicsit beszélgetned az oktatóddal, illetve felvetheted az ugrás témát is, hogy ő hogyan látja dolgot. ezekre nyugodtan rá lehet kérdezni, nem fogja leharapni a fejed. Én is volt hogy évekig csak ácsingóztam bizonyos lovakra, pedig csak meg kellett volna kérdeznem, hogy foglalkozhatok-e velük és képzeld el, hogy pozitív választ kaptam.
2021. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Agha, te cavalattizni akarsz. A kitörőkön a legkisebb lyuk ötven cm. Én kalasb az első ugroedzésemen 80cmt ugratta.
2021. aug. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kb
2021. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!