Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik kobak legyen?

Melyik kobak legyen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Esetleg valami más kobakot ajánlotok

(NEM KEZDŐ LOVAS VAGYOK)



2021. jún. 29. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kezdő lovas vagy, akkor már tudnod kellene, nem?
2021. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Van leírás a kobakoknál, hogy melyik mit tud.


Azt kell megnézni, hogy a hatályos szabványnak megfelel-e a kobak.

2021. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Samshield inkább. De ha ezekből akkor mistrall 2
2021. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem Mistrall van és nagyon szeretem. Ha teheted próbálj fel valahol ilyesmi kobakot. Mondjuk előnye, hogy sok helyen állítható, teljesen fejre szabható.

Nekem 50 ezer volt a határ árban, annál többet sajnálok érte kiadni, főleg ha 2 lovaglás után olyat esek benne, hogy cserélni kell, mert akkor nincs cash újabbra. Elvileg a legolcsóbb kobaknak is meg kell felelnie minden jogszabály ak, különben nem lehetne árulni.

2021. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is sokan ajánlották a Casco kobakokat viszont nálam pl az is nagyon fontos volt, hogy jól álljon. Évekig lovagoltam olyan kobakban amit gyűlöltem, mert borzalmasan állt a fejemen. Nekem ez a kettő amit linkeltél nem tetszik. Viszont biztos elolvastad te is amiket írtak róla és tényleg nem véletlenül tartják sokan jó kobakoknak ezeket. Tehát ha neked tetszik akkor én ajánlom bármelyiket, mert alapvetően jó kobakok. Nekem most egy viszonylag olcsóbb Horzes kobakom van, amit egyébként szeretek. Viszont ami nálam biztos megérne egy próbát a Horze Monarch kobak. Nemrég bukkantam rá és beleszerettem. Szerintem kicsit hasonlít a Samshield kobakokhoz, de sokkal megfizethetőbb azoknál.
2021. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
A Monarch szép kobak, nekem Haloriderem volt, igaz látatlanba vettem, de kicsit akkor megbántam, mert nem úgy passzolt a fejformámra. Szóval érdemes próbálni, ha van valakinek a lovardában vagy a környéken, mert nekem a Casco és Casco között is volt különbség. A másik hogy ha látatlanba rendelsz, hiába volt csak 1x a fejedben, nem tudod eladni piaci áron, max ha online veszed, akkor élhetsz a 14 napos elállással.
2021. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a kobakokat már próbáltam nekem tetszettek jól illeszkednek a fejemhez. A szabályoknak mimdkét kobak megfelel a leírásokat is olvastam én pusztán véleményt esetleg más fajta kobak ajánlásokat kértem hogy szerintetek melyik a jobb. Továbbra is várom a véleményeket😊
2021. jún. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!