Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ajánlanátok nekem pár jó...

Ajánlanátok nekem pár jó lovardát ?

Figyelt kérdés

3 éve abbahagytam a lovaglást, de most újból el szeretném kezdeni.


Stabilan vágtázom már, és szeretnék tovább fejlődni. (akár ugrani tanulni)


Budapesten élek, nagyon hálás lennék ha adnátok pár tippet, hogy hol tudnék újból lovagolni.



2021. jún. 30. 21:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen, ahogyan írtam Budapesten élek, és ez a kijelentés arra irányult, hogy Budapestről jól megközelíthető helyet keresek.

(Óbudán lakom) Tulajdonképp maximum 45percet- 1 órát utaznék a lovardához.


Előre is köszönöm a válaszokat !

2021. jún. 30. 23:09
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Aranypatkó lovas egylet
2021. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%

#11: Na látjátok (többiek), pont ezért kérdeztem rá rögtön.


Nyilván Óbudáról nem fog Nagytéténybe elbumlizni BKV-val, mert aránytalanul sokat kéne utaznia. De ugyanígy Árpádföld (XVI. ker.) vagy mittomén, Pestszentlőrinc külső sem opció...


Kérdező, szerintem neked Üröm, Pilisborosjenő még elérhető - lehet, hogy ott olcsóbbat találsz, mint Bp-en belül...

2021. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
8%

Simonpuszta:)

Nem tudom hogy neked mennyire van messze de vonattal simán el jutsz odáig.

2021. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Vonattal? Azt leszámítva, hogy kell 12 km-t gyalogolni... Ahol az örömlányok állnak, a stricik meg a késsel és a boxerrel ügyelnek...
2021. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Buckaroo Ranch, Lenke Lovasudvar (nagyon ajánlom, 80at ugrok itt), Airport Ranch, Dobrovitz Lovasudvar (nem ajánlom annyira), Akadémia Póni Lovasiskola. Ennyi jutott most eszembe.
2021. aug. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!